Blog

Ciekawostki o naszych zajęciach oraz programowaniu i druku 3D :)

Drukujemy przyłbice dla medyków

Gdy w związku z pandemią COVID-19, czeski producent drukarek 3D Jozef Prusa zaprezentował i udostępnił prototyp praktycznej, medycznej przyłbicy wykonanej na drukarce 3D, nie zastanawialiśmy się ani chwili - wspólnie z kilkunastoma, radomskimi pasjonatami druku 3D, utworzyliśmy grupę "Przyłbica w Koronie Radom" i w czasie przymusowej przerwy od warsztatów dla dzieci, od razu zamieniliśmy naszą pracownię w mini fabrykę przyłbic.

Dzięki wsparciu radomskiej, "Widzialnej Ręki" oraz wielu mieszkańców i przedsiębiorców w postaci materiałów do druku (filamentu PETG), przycinanych do projektu szybek PET lub PCV oraz elastycznych gumek, wydrukowane przyłbice montujemy i gotowe przekazujemy nieodpłatnie nie tylko na poszczególne oddziały radomskich szpitali, ale także lokalnym DPSom, Caritasowi oraz innym placówkom, które niosą pomoc osobom starszym, bezdomnym lub chorym.

Trzymamy mocno kciuki za personel medyczny, który na pierwszej linii frontu walczy o powrót do normalności. I za nasze drukarki, które 24 godziny na dobę produkują kolejne przyłbice.

A tak to wygląda w obiektywie

 

O nas

Odkrywamy w dzieciach pasję do programowania, robotyki i druku 3D! Zapraszamy na nasze warsztaty dzieci już od 8 roku życia! Dowiedz się więcej

SZUKAJ

NASZA PRACOWNIA W OBIEKTYWIE

Pracownia druku 3D Radom
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu

Wątpliwości? Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć z bliska jak wyglądają nasze zajęcia, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w BEZPŁATNEJ lekcji pokazowej. W tym celu posimy o wypełnienie krótkiej ankiety.
Adres e-mail:

Adres e-mail:

uczesie3d@gmail.com
TELEFON:

TELEFON:

+48 533 424 303
ORGANIZATOR:

ORGANIZATOR:

Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta, NIP: 6612186631

Adres pracownii:

Adres pracownii:

ul. Rynek 10/2

26-600 Radom

Image
© 2020 Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta | All Rights Reserved.