Oferta 2019/2020

Oferta pracownii UCZESIE3D.PL w roku szkolnym 2019/2020

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/virtualki/169723/images/galeria/uczesie3dpl.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/uczesie3dpl

Projektowanie i druk 3D dla dzieci (Warsztaty pozalekcyjne)

Masz dziecko w wieku 9 – 13 lat? Szukasz pomysłu na zajęcia pozalekcyjne rozwijające jego/jej kreatywność i wyobraźnię przestrzenną? Skorzystaj z oferty innowacyjnych warsztatów z modelowania i druku 3D, a my spróbujemy odkryć w Twoim dziecku pasję do fascynującego świata druku 3D! Aby rozwiać Wasze możliwości, 2 pierwsze godziny zajęć są za darmo! 

Co, gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywać się będą w roku szkolnym 2019/2020 w dziecięcej pracowni programowania i druku 3D przy ul. Struga 60B/209 w Radomiu. Zajęcia rozpoczynamy od razu, gdy sformuje się pełna grupa (mamy nadzieję, że w połowie września 2019 roku). Dla każdego uczestnika przewidzieliśmy zajęcia raz w tygodniu w małych, maksymalnie 6 osobowych grupach. 

Ile to kosztuje?

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to tylko 129 zł. 

W tej cenie Twoje dziecko uzyska możliwość uczestniczenia w 8 godzinach lekcyjnych miesięcznie. To niewiele ponad 16 zł za godzinę! Za zajęcia, które nie odbędą się z naszej winy, lub z powodu wypadających świąt, nie płacisz. Przykładowo jeśli w miesiącu odbędzie się 6 godzin zamiast 8, płacisz proporcjonalnie mniej.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Już od pierwszych zajęć wprowadzamy naszych podopiecznych w świat modelowania przestrzennego za pomocą oprogramowania edukacyjnego TinkerCAD i 123D Design firmy Autodesk. Uczymy krok po kroku kolejnych funkcji, zaczynając od łączenia kilku prostych brył i elementów przestrzennych, a później przechodzimy do projektowania domów, zamków, zabytków światowej architektury, stadionów, makiet (patrz zdjęcia z zajęć w roku szkolnym 2018/2019). Z czasem dajemy naszym uczestnikom coraz większą swobodę w projektowaniu, dzięki czemu uczą się myśleć kreatywnie, niestandardowo oraz szukać różnych rozwiązań. Następnie zaprojektowane modele wykonujemy na 4 dostępnych w pracowni drukarkach 3D. Uczymy dzieci obsługi prostej drukarki 3D, tłumaczymy jej funkcjonowanie, podpowiadamy jak właściwie przygotować pliki do druku. Tegoroczne warsztaty z modelowania i druku 3D urozmaicone również będą o elementy robotyki i oprogramowania, dzięki wykorzystaniu robotów edukacyjnych SKRIBOT!

Dlaczego warto wybrać nasze zajęcia?

 • Cenimy sobie zalety indywidualnego podejścia do ucznia. Dlatego nasze zajęcia odbywać się będą w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach.

 • Zajęcia odbywać się będą przez cały rok szkolny 2019/2020 z uwzględnieniem okresów wolnych od nauki (przerwa świąteczno - noworoczna, ferie zimowe). 
 • W trakcie zajęć, dzieci nie będą biernie przyglądać się pracy drukarek i skanera 3D – nauczymy je korzystać z oprogramowania oraz samych urządzeń.

 • Zajęcia odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanego instruktora, posiadającego udokumentowane doświadczenie w realizacji zajęć z modelowania i druku 3D dla dzieci.

 • Cenimy sobie kreatywność i pomysłowość dzieci, dlatego chętnie dostosowujemy program zajęć do ich pomysłów (Chcemy drukować Minecrafta!)

 • Zobaczysz na własne oczy efekty pracy swojego dziecka – większość projektów wykonanych i wydrukowanych na zajęciach, dzieci będą mogły zabierać ze sobą do domu

 • 2 pierwsze, wprowadzające godziny naszych zajęć są za darmo. Ich charakter jest bardziej organizacyjny, zanim zaczniemy uczyć, chcemy je nieco wprowadzić w świat druku 3D, oferując m.in. garść ciekawostek o samej technologii oraz zabawę w drukarnię 3D

 • Zajęcia trwają cały rok szkolny 2019/2020 – ale jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że zajęcia nie spełniają oczekiwań Twojego dziecka – możesz zrezygnować z zajęć z miesięcznym wyprzedzeniem

 • Nie preferujemy zadań domowych, ale jeśli Twoje dziecko będzie chciało z własnej woli rozwijać swoje umiejętności w domu, udostępnimy mu dostęp do oprogramowania, z którego korzystamy na zajęciach

 • Czas trwania jednych zajęć to 2 godziny lekcyjne (2 x 45 min)
 • Za zajęcia, które nie odbędą się z naszej winy, lub z powodu wypadających świąt, nie płacisz. Przykładowo jeśli w miesiącu odbędzie się 6 godzin zamiast 8, płacisz proporcjonalnie mniej.

 

Fotorelacja z zajęć z projektowania i druku 3D w roku szkolnym 2019 / 2020:

{gallery}uczesie3dpl{/gallery}

Masz więcej pytań?

 • zadzwoń (533 424 303)
 • napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • zapoznaj się z Regulaminem zajęć

Chcesz zgłosić dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe? Skorzystaj z poniższego formularza:

 

O nas

Odkrywamy w dzieciach pasję do programowania, robotyki i druku 3D! Zapraszamy na nasze warsztaty dzieci już od 8 roku życia! Dowiedz się więcej

SZUKAJ

NASZA PRACOWNIA W OBIEKTYWIE

Pracownia druku 3D Radom
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu

Wątpliwości? Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć z bliska jak wyglądają nasze zajęcia, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w BEZPŁATNEJ lekcji pokazowej. W tym celu posimy o wypełnienie krótkiej ankiety.
Adres e-mail:

Adres e-mail:

uczesie3d@gmail.com
TELEFON:

TELEFON:

+48 533 424 303
ORGANIZATOR:

ORGANIZATOR:

Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta, NIP: 6612186631

Adres pracownii:

Adres pracownii:

ul. Struga 60B/209, 26-600 Radom
Image
© 2020 Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta | All Rights Reserved.