Oferta 2020/2021

Oferta pracownii UCZESIE3D.PL w roku szkolnym 2019/2020

Skribot Challenge - Programowanie i Robotyka dla dzieci na start! (2020/2021)

Programowanie i robotyka - dla rodziców często te słowa brzmią jak abstrakcja. Tymczasem dla dzieci to coś, co łapią w mig i bawią się przy tym doskonale. Jeśli Twoje dziecko ma już 9 lat, zapraszamy do rozpoczęcia przygody z programowaniem i robotyką z zestawem kreatywnych SKRIbotów, które w ilości 6 szt zawitały w tym roku szkolnym do pracowni uczesie3d.pl :)


Co, gdzie i kiedy?

Warsztaty odbywać się będą w roku szkolnym 2020/2021 w dziecięcej pracowni programowania i druku 3D przy ul. Rynek 10/2 w Radomiu (parter). Zajęcia rozpoczynamy od razu, gdy sformuje się pełna grupa (mamy nadzieję, że do końca września 2020 roku). Dla każdego uczestnika przewidzieliśmy zajęcia raz w tygodniu w małych, maksymalnie 4 osobowych grupach (ze względu na pandemię koronawirusa).

Ile to kosztuje?

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to tylko 149 zł. W tej cenie Twoje dziecko uzyska możliwość uczestniczenia w 8 godzinach lekcyjnych miesięcznie. To niecałe 20 zł za godzinę! Za zajęcia, które nie odbędą się z naszej winy, lub z powodu wypadających świąt, nie płacisz. Przykładowo jeśli w miesiącu odbędzie się 6 godzin zamiast 8, płacisz proporcjonalnie mniej.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Poprzez zabawę, wprowadzamy powoli dzieci w świat programowania i robotyki. Najpierw poznajemy budowę robota, jego "szkielet" oraz uczymy tego, co sprawia, że robot wykonuje określone ruchy. Później koonstruujemy podstawowe wersje Skribotów i rozpoczynamy zabawę z programowaniem - za pomocą bloczków z kodem, dzieci powoli przejmują kontrolę nad Skribotem, zmuszając je do poruszania się w określonej płaszczyźnie, wykonania pożądanych ruchów, omijania przeszkód czy przenoszenia przedmiotów. Później wyruszamy na Marsa - wirtualną misję, podczas której nasi podopieczni poznają algorytmy i stawiają kolejne kroku w programowaniu. W czasie misji dowiadują się również wielu ciekawostek z zakresu nauk ścisłych (dużo będzie o KOSMOSIE :). Gdy dzieci czują się pewniej wkraczamy
z nauką prostego modelowania 3D i drukiem 3D - przekształcamy nasze skriboty według własnego uznania, oraz wykonujemy challege (pojedynki) pomiędzy naszymi uczestnikami (np.przenoszenie elementu na czas, najszybsze wyjście z labiryntu etc).

Po co to robimy?

Naszym celem jest rozbudzenie ciekawości dzieci w zakresie programowania i robotyki. Chcemy pokazać im, że nauki ścisłe nie muszą być nudne - że ich poznawanie może być ciekawe, interesujące i przynosić mnóstwo frajdy. Wierzymy, że przekazując wiedzę w ten sposób, wzbudzimy większe zainteresowanie tematyką, która ma przed sobą wielką przyszłość. Nie trzeba bowiem być alfą i omegą, żeby wiedzieć, że programowanie i robotyka to dziedziny, których zrozumienie zapewni dzieciom bardzo dobre perspektywy.

Dlaczego warto wybrać nasze zajęcia?

 • Cenimy sobie zalety indywidualnego podejścia do ucznia. Dlatego nasze zajęcia odbywać się będą w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach.

 • Zajęcia odbywać się będą przez cały rok szkolny 2020/2021 z uwzględnieniem okresów wolnych od nauki (przerwa świąteczno - noworoczna, ferie zimowe).

 • W trakcie zajęć, dzieci nie będą biernie przyglądać się pracy Skribotów - same będą je składać na kilka różnych sposobów, zmuszać do wykonywania odpowiednich czynności oraz rywalizować ze sobą

 • Zajęcia odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanego instruktora, posiadającego doświadczenie w kreatywnym nauczaniu z pasją i jest autentycznie podjarany nowymi technologiami ;)

 • Cenimy sobie kreatywność i pomysłowość dzieci, dlatego chętnie dostosowujemy program zajęć do ich pomysłów (np. dzieci wymyślą challenge)

 • 2 pierwsze, wprowadzające godziny naszych zajęć są za darmo. Ich charakter jest bardziej organizacyjny, zanim zaczniemy uczyć, chcemy je nieco wprowadzić w świat Skribotów, czyli programowania i robotyki

 • Warsztaty trwają cały rok szkolny 2019/2020 – ale jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że zajęcia nie spełniają oczekiwań Twojego dziecka – możesz zrezygnować z zajęć z miesięcznym wyprzedzeniem

 • Nie preferujemy zadań domowych, ale jeśli Twoje dziecko będzie chciało z własnej woli rozwijać swoje umiejętności w domu, udostępnimy mu dostęp do oprogramowania, z którego korzystamy na zajęciach

 • Czas trwania jednych zajęć to 2 godziny lekcyjne (2 x 45 min)

 • Za zajęcia, które nie odbędą się z naszej winy, lub z powodu wypadających świąt, nie płacisz. Przykładowo jeśli w miesiącu odbędzie się 6 godzin zamiast 8, płacisz proporcjonalnie mniej.

Fotorelacja z zajęć programowania i robotyki w roku szkolnym 2019/2020

Masz więcej pytań? 

 • zadzwoń (533 424 303)
 • napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • zapoznaj się z Regulaminem zajęć

Chcesz zgłosić dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe? Skorzystaj z poniższego formularza:

 

O nas

Odkrywamy w dzieciach pasję do programowania, robotyki i druku 3D! Zapraszamy na nasze warsztaty dzieci już od 8 roku życia! Dowiedz się więcej

SZUKAJ

NASZA PRACOWNIA W OBIEKTYWIE

Pracownia druku 3D Radom
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu
Pracownia Druku 3D w Radomiu

Wątpliwości? Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową!

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć z bliska jak wyglądają nasze zajęcia, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w BEZPŁATNEJ lekcji pokazowej. W tym celu posimy o wypełnienie krótkiej ankiety.
Adres e-mail:

Adres e-mail:

uczesie3d@gmail.com
TELEFON:

TELEFON:

+48 533 424 303
ORGANIZATOR:

ORGANIZATOR:

Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta, NIP: 6612186631

Adres pracownii:

Adres pracownii:

ul. Rynek 10/2

26-600 Radom

Image
© 2020 Philipp Zalewski Koncepcja Otwarta | All Rights Reserved.